10
Paź

About Me

Możliwość komentowania About Me została wyłączona
Kim jestem ?

……………………………………………….

Hmm czasami sam sobie zadaje to pytani. Odpowiedzi jest kilka, jestem młodym człowiekiem prężnie rozwijającym się na wszystkich sferach swojego życia. Przez owe życie prężnie brnę do przodu napotykając co róż nowe wyzwania którym trzeba sprostać. W społeczeństwie którym się obywam jestem postrzegany jako „spec” od nowych Technologii, począwszy od internetu nad wyborem mikrofalówki kończąc. Jestem studentem Uniwersytetu Gdańskiego. Na kierunku Informatyka, o specjalizacji technologie sieciowe i bazy danych. Z tym też wiąże swoją przyszłość. Praca? Marzeniem jest pracowanie jako administrator w dużej serwerowni inaczej mówiąc datacenter.  Lecz to może kiedyś, mam nadzieje że się spełni.

 

Zamiłowanie Harcerstwa

……………………………………………….

Od 2004 roku jestem harcerzem z krwi i kości. W wieku 15 lat złożyłem przyrzeczenie harcerskie. Niektórzy mówią że nie są już harcerzami? Dlatego zadaje im jedno pytanie czy złożyli przyrzecze harcerskie? Jeżeli odp. brzmi tak. Wtedy im mówię że są nim dalej gdyż nikt z tej przysięgi ich nie zwolnił. Od czerwca 2012 mam otwartą próbę instruktorską na stopień przewodnika.  Od 6 stycznia 2012, jestem zastępowym w 5 Starogardzkiej Drużynie Wędrowniczej. (klik) Pracuje z wędrownikami, mało osób wie że jest taki pion w harcerstwie, a co dopiero jak on działa. Poza działaniem w drużynie działam też na szerokim polu całej Polski. Jestem członkiem Wydziału Nowych Technologii Głównej Kwatery Związku Harcerstwa Polskiego. Działamy na szerokim polu od zakładania mail dla osób oraz jednostek, kończąc na różnych informatycznych projektach.  Posiadamy piecze administracyjną na wszystkich serwisach GK, oraz prawie wszystkich innych serwisach które kończą swój adres internetowy na NAZWA.zhp.pl

 

Pasje

……………………………………………….

Posiadam ich kilka, wcześniej wspomniane i szeroko opisane harcerstwo. Kolejnym może być wędkarstwo. Tak dobrze przeczytałeś uwielbiał stać kilka godzin w jednym miejscu i patrzeć się na jeden punkt. Innymi rzeczami które lubię jest historia, nie mówię tu o całej historii. Chodzi mi o mały jej kawałek. Pasjonuje się II Wojną Światową zarówno w Polsce jak i Europie. Nie kończy się to na oglądaniu historycznych filmów akcji, lecz również i zbieractwo różnych rzeczy związanych z tego okresu, hełm, mapy itp.

 

Curriculum vitae

……………………………………………….

Niżej zamieszczam moje CV do ściągnięcia:
CV Adrian Młyński

 

 

 

Brak komentarzy

Brak komentarza.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Comments RSS Feed